#1028

Neznámý autor

 Neznámý autor
#1028

Neznámý autor

1001-1173
765 zobrazení
19 000 Kč
9. 12. 2015 10:00

olej, karton
49,8 x 69,7
stav
při okrajích lehce poškozeno
vše o díle
vzadu popsáno Boháček

Krajina