autor | - |
technika | olej, karton |
rozměr | 49,8 x 69,7 |
stav | při okrajích lehce poškozeno |
vše o díle | vzadu popsáno Boháček |
Krajina
autor | - |
technika | olej, karton |
rozměr | 49,8 x 69,7 |