#1079

Felix Schlesinger
(1833 – 1910)

Hrající si děti

Felix Schlesinger
#1079

Felix Schlesinger
(1833 – 1910)

Hrající si děti

1001-1173
765 zobrazení
45 000 Kč
9. 12. 2015 10:00

olej, plátno
20,5 x 25
sign. LD Schlesinger
adjustace

Hrající si děti