#614

Zdeňka Burgetová
(1934 – 2017)

Krajina

Zdeňka Burgetová
#614

Zdeňka Burgetová
(1934 – 2017)

Krajina

599-800
730 zobrazení
3 900 Kč
9. 12. 2015 10:00

1934 -
kvaš, papír
rok vzniku
2000
26,5 x 36,5
sign. DU Z. Burgetová 2000
adjustace

Krajina

Zdeňka Burgetová byla česká malířka a grafička, která žila v letech 1934 až 2017. Studovala na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy u profesorů Boudy, Lidického a Endryse. Její tvorba se zaměřovala především na volnou grafiku a kresbu, přičemž často pracovala s litografií jako preferovanou technikou.