#13

Josef Holub
(1870 – 1957)

Zámek u Nelahozevsi

Josef Holub
#13

Josef Holub
(1870 – 1957)

Zámek u Nelahozevsi

662 zobrazení
25 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
28. 5. 2017 16:00

olej, karton
50 x 65 cm
1940
sign. PD J. Holub 1940
1870 - 1957

Zámek u Nelahozevsi