datum aukce 28. 05. 2017 16:00
258
prodáno za: 32 000 CZK
vyvolávací cena: 28 000 CZK

9. Otakar Číla

Na pobřeží Indického oceánu

technika olej, plátno
rozměr 110 x 107 cm
rok 20. léta
signatura sign. PD O.Číla
autor 1894 - 1977

Sál 32 000 CZK 28. 05. 2017 16:08:00
Sál 30 000 CZK 28. 05. 2017 16:07:59
Sál 28 000 CZK 28. 05. 2017 16:07:59