datum aukce 15. 06. 2017 18:00
299
vyvolávací cena: 10 000 CZK

1. G. Salvi

Krajina s domkem

zachovalost na rámu oděrky
technika olej, dřevo
rozměr 16 x 32 cm
signatura sign. PD G. Salvi