Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#1
G. Salvi
#1
G. Salvi
636 zobrazení
10 000 Kč
15. 6. 2017 18:00
Moderní a současné umění (149. aukce)
Aukční katalog
na rámu oděrky
olej, dřevo
16 x 32 cm
sign. PD G. Salvi
Krajina s domkem
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript