#1

G. Salvi

G. Salvi
#1

G. Salvi

636 zobrazení
10 000 Kč
15. 6. 2017 18:00

na rámu oděrky
olej, dřevo
16 x 32 cm
sign. PD G. Salvi

Krajina s domkem