#14

Antonín HÄUSLER
(1869 – 1938)

Pohled na Pražský hrad

Antonín  Häusler
#14

Antonín HÄUSLER
(1869 – 1938)

Pohled na Pražský hrad

609 zobrazení
30 000 Kč
15. 6. 2017 18:00

olej, plátno
100,5 x 90,5 cm
1930
sign. PD Ahäusler 1930
1869 - 1938

Pohled na Pražský hrad