technika | olej, plátno |
rozměr | 100,5 x 90,5 cm |
rok | 1930 |
signatura | sign. PD Ahäusler 1930 |
autor | 1869 - 1938 |
Pohled na Pražský hrad
technika | olej, plátno |
rozměr | 100,5 x 90,5 cm |
rok | 1930 |
autor | 1869 - 1938 |