datum aukce 15. 06. 2017 18:00
265
prodáno za: 15 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

2. G. Salvi

Krajina se stromy a ženami u potoka

technika olej, dřevo
rozměr 15,5 x 31,5 cm
signatura sign. PD G. Salvi

Sál 15 000 CZK 15. 06. 2017 18:10:02