datum aukce 15. 06. 2017 18:00
249
vyvolávací cena: 8 500 CZK

5. Otakar Hůrka

Břízy

technika olej, plátno
rozměr 50 x 70 cm
signatura sign. LD Otakar Hůrka
autor 1889 - 1966