#9

Leopold (Leoš) Soběský

Leopold (Leoš) Soběský
#9

Leopold (Leoš) Soběský

597 zobrazení
9 000 Kč
15. 6. 2017 18:00

na rámu drobné oděrky
olej, plátno
84 x 100,5 cm
sign. PD Leoš Soběský
1904 - 1969

Alej