zachovalost | na rámu drobné oděrky |
technika | olej, plátno |
rozměr | 84 x 100,5 cm |
signatura | sign. PD Leoš Soběský |
autor | 1904 - 1969 |
Alej
technika | olej, plátno |
rozměr | 84 x 100,5 cm |
autor | 1904 - 1969 |