technika | měkký kryt |
rozměr | 42,5 x 52,5 cm |
rok | 1909 |
signatura | sign. PD T. F. Šimon, značeno na kameni PD T. F. Šimon 09 |
stav díla | č. 125 |
autor | 1877 - 1942 |
Loď s melouny, Benátky
technika | měkký kryt |
rozměr | 42,5 x 52,5 cm |
rok | 1909 |
stav díla | č. 125 |
autor | 1877 - 1942 |