technika | lept |
rozměr | 37 x 30 cm |
rok | 1933 |
signatura | sign. PD T.F. Šimon |
stav díla | č. 59;LD značeno razítkem autora |
autor | 1877 - 1942 |
Arco Trionfo, Forum, Řím
technika | lept |
rozměr | 37 x 30 cm |
rok | 1933 |
autor | 1877 - 1942 |