datum aukce 14. 12. 2017 18:00
622
prodáno za: 3 800 CZK
vyvolávací cena: 2 500 CZK

11. Albín Brunovský

Píseň písní III.

technika lept
rozměr 7,5 x 9,8 cm
rok 1979
signatura sign. DU A. Brunovký 1979
stav díla č. 36/50
provenience
autor 1935 - 1987

Sál 3 800 CZK 14. 12. 2017 18:14:22
Sál 2 500 CZK 14. 12. 2017 18:14:17