datum aukce 14. 12. 2017 18:00
604
prodáno za: 18 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

9. Adolf Born

Přímá linka Praha - Krkonoše

zachovalost zažloutlý papír
technika litografie
rozměr 39,9 x 46,3 cm
rok 1983
signatura sign. PD ABorn
stav díla autorský tisk
provenience
autor 1930 - 2016

Sál 18 000 CZK 14. 12. 2017 18:12:37
Sál 15 000 CZK 14. 12. 2017 18:12:34