datum aukce 21. 03. 2018 18:00
131
vyvolávací cena: 6 500 CZK

10. Michael Rittstein

Desatero

technika soubor 10 litografií
rozměr 20,5 x 13,5 cm
rok 1975 - 1985
signatura sign. PD M. Rittsttein 86
stav díla č. 31,17, 11, 16, 31, 29, 31, 4, 19, 16; Edice Biblos, sv. 17, soubor grafických listů Michaela Rittsteina pro své přátelé připravili J. Runštuk a K. Žižkovský
autor 1949