datum aukce 21. 03. 2018 18:00
114
prodáno za: 10 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

6. Emil Filla

František Halas - Torso naděje

zachovalost mírně poškozený přebal
technika bibliofilie se šesti původními lepty
rozměr 32,2 x 25 cm
rok 1946
stav díla 229/300; sign. na frontispisu Františkem Halasem, vydal Svatopluk Klír, 17. sv. edice Zodiak, šesti původními celostr. lepty a značkou vyzdobil Emil Filla, lepty vytiskl Mirro Pegrassi, vytiskla Státní tiskárna v Praze písmem Goudy Old Style, volné listy v původní papírové obálce
autor 1882 - 1953

Sál 10 000 CZK 21. 03. 2018 18:07:21