datum aukce 24. 05. 2018 18:00
177
vyvolávací cena: 900 000 CZK

12. František Foltýn

Nonet

technika olej, plátno
rozměr 47 x 32 cm
rok 1940
signatura sign. PD Foltýn
autor 1891 - 1976