datum aukce 24. 05. 2018 18:00
74
vyvolávací cena: 180 000 CZK

60. Jaroslav Róna

Cesta do Tasmánie

technika olej, plátno
rozměr 80 x 100 cm
rok 2004
signatura sign. vzadu Róna 04
autor 1957