datum aukce 24. 05. 2018 18:00
153
vyvolávací cena: 120 000 CZK

9. Pravoslav Kotík

Madony

technika olej, karton
rozměr 44,5 x 33 cm
rok 1943
signatura sign. PD P. Kotík 43
autor 1889 - 1970