#37

Vojtěch Tittlebach

Vojtěch Tittlebach
#37

Vojtěch Tittlebach

487 zobrazení
140 000 Kč
21. 6. 2018 18:00

olej, plátno
54 x 69 cm
1936
sign. PD V. Tittlebach 36
1900 - 1971

Dvě ležící postavy