datum aukce 21. 06. 2018 18:00
201
vyvolávací cena: 27 000 CZK

4. Ota Bubeníček

Krajina

technika olej, karton
rozměr 34 x 49 cm
signatura sign. PD O Bubeníček
autor 1871 - 1962