konec limitování 22. 11. 2018 17:00
datum aukce 22. 11. 2018 18:00
10
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 14 000 CZK

15. Michal Singer

Patero smyslů

další informace soubor 5 litografií
rozměr 70 x 50 cm
rok 2007
signatura sign. PD Singer 2007
autor 1959