další informace | katalog + litografie |
rozměr | 29,5 x 21 cm |
rok | 2006 |
signatura | sign. PD Chlupáč M. |
stav díla | Katalog vydán u příležitosti výstavy Miloslav Chlupáč - Plastiky, obrazy, kresby , Galerie Vltavin |
autor | 1920-2008 |
Miloslav Chlupáč - Plastiky v exteriérech