#534

Maxmilián Švabinský

Maxmilián Švabinský
#534

Maxmilián Švabinský

Bibliofilie II. Část
279 zobrazení
1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
22. 11. 2018 18:00

mírně zašpiněný přebal
další informace
10x litografie
20 x 15 cm
1960
signováno ve frontispisu M. Švabinský
vydal Československý spisovatel 1960, podobizny: S. K. Neumann, Karel Toman, Josef Hora, Konstantin Biebl, Jiří Wolker, Vítězslav Nezval, František Halas, Jaroslav Seifert, Vilém Závada a František Hrubín, přebal 35,5 x 25,5 cm
1873-1962

Moderní čeští básníci