#541

Th. Bannwarth

Militärisches Prachtbilderbuch

Th. Bannwarth
#541

Th. Bannwarth

Bibliofilie II. Část
315 zobrazení
1 000 Kč
22. 11. 2018 18:00

2 litografie chybí, poškozený přebal, zažloutlý, zašpiněný a potrhaný papír
další informace
bibliofilie s dvaceti původními litografiemi
32 x 42,5 cm
1913
vše značeno PD na kameni Lith u Druck v Th. Bannwarth Wien
nach den neuesten Adjustirungsvorschriften bildlich dargestellt, Wien, Verlag von Moritz Perles, volné listy v původním přebalu