zachovalost | 2 litografie chybí, poškozený přebal, zažloutlý, zašpiněný a potrhaný papír |
další informace | bibliofilie s dvaceti původními litografiemi |
rozměr | 32 x 42,5 cm |
rok | 1913 |
signatura | vše značeno PD na kameni Lith u Druck v Th. Bannwarth Wien |
stav díla | nach den neuesten Adjustirungsvorschriften bildlich dargestellt, Wien, Verlag von Moritz Perles, volné listy v původním přebalu |
Militärisches Prachtbilderbuch