zachovalost | zažloutlý, pokrčený a při okrajích lehce poškozený papír |
další informace | japonský dřevořez |
rozměr | 33,3 x 23,4 cm |
signatura | značeno razítkem dílny |
Samuraj
rozměr | 33,3 x 23,4 cm |