#778

Neznámý autor (Japonsko)

Neznámý autor (Japonsko)
#778

Neznámý autor (Japonsko)

Asia
272 zobrazení
800 Kč
22. 11. 2018 18:00

zažloutlý, pokrčený a při okrajích lehce poškozený papír
další informace
japonský dřevořez
33,3 x 23,4 cm
značeno razítkem dílny

Samuraj