zachovalost | při okrajích lehce poškozený papír |
další informace | japonský dřevořez |
rozměr | 34,5 x 45 cm |
signatura | značeno razítkem dílny |
autor | 1835-1900 |
Večerní schůzka pod třešněmi (diptych)
rozměr | 34,5 x 45 cm |
autor | 1835-1900 |