datum aukce 22. 11. 2018 18:00
30
vyvolávací cena: 2 500 CZK

779. Toyohara Kunichika

Večerní schůzka pod třešněmi (diptych)

zachovalost při okrajích lehce poškozený papír
další informace japonský dřevořez
rozměr 34,5 x 45 cm
signatura značeno razítkem dílny
autor 1835-1900