zachovalost | pokrčený, lehce poškozený papír |
další informace | japonský dřevořez |
rozměr | 35,5 x 51 cm |
signatura | značeno razítkem dílny |
autor | 1797-1861 |
Šansen (diptych)
rozměr | 35,5 x 51 cm |
autor | 1797-1861 |