zachovalost | při okrajích lehce poškozený papír |
další informace | japonský dřevořez |
rozměr | 34,6 x 48 cm |
signatura | značeno razítkem dílny |
autor | 1848-1920 |
Pozvání na čaj (diptych)
rozměr | 34,6 x 48 cm |
autor | 1848-1920 |