zachovalost | při okrajích lehce poškozený papír |
další informace | japonský dřevořez |
rozměr | 36,2 x 48 cm |
signatura | značeno razítkem dílny |
autor | 1786-1864 |
Samurajové před soubojem (diptych)
rozměr | 36,2 x 48 cm |
autor | 1786-1864 |