zachovalost | nalepeno na papíru, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny |
další informace | japonský dřevořez |
rozměr | 36,5 x 25,8 cm |
signatura | značeno razítkem dílny |
autor | 1786-1864 |
Bojovník
rozměr | 36,5 x 25,8 cm |
autor | 1786-1864 |