#788

Toyokuni III (Kunisada)

Toyokuni III (Kunisada)
#788

Toyokuni III (Kunisada)

Asia
279 zobrazení
800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
22. 11. 2018 18:00

nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny
další informace
japonský dřevořez
37 x 26 cm
značeno razítkem dílny
1786-1864

Samuraj s mečem