zachovalost | nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny |
další informace | japonský dřevořez |
rozměr | 37 x 26 cm |
signatura | značeno razítkem dílny |
autor | 1786-1864 |
Samuraj s mečem
rozměr | 37 x 26 cm |
autor | 1786-1864 |