#817

Jiří Eckert

Praha

Jiří Eckert
#817

Jiří Eckert

Praha

Místopis, mapy
285 zobrazení
2 900 Kč
22. 11. 2018 18:00

další informace
8x litografie
vše signováno, vydala Výtvarná škola, Praha 1958, 15 výtisků, volné listy v papírové obálce, obálka zažloutlá, skvrny na papíře

Praha