zachovalost | poškozeno |
další informace | fotografie? |
rozměr | 12,5 x 18 cm |
rok | 1858 |
signatura | sign. PD Schemboche 1858 |
Útes
zachovalost | poškozeno |
rozměr | 12,5 x 18 cm |
rok | 1858 |