#854

Michele Schemboche
(1933)

Útes

Michele Schemboche
#854

Michele Schemboche
(1933)

Útes

Photography
303 zobrazení
1 000 Kč
22. 11. 2018 18:00

poškozeno
další informace
fotografie?
12,5 x 18 cm
1858
sign. PD Schemboche 1858

Útes