#10

Eduard Grieben
(1813 – 1870)

Motiv z pohoří Hunsrück

Eduard Grieben
#10

Eduard Grieben
(1813 – 1870)

Motiv z pohoří Hunsrück

510 zobrazení
20 000 Kč
13. 12. 2018 17:00

olej, plátno
rozměr cm
36 x 57
LD monogr. EG
restaurováno, rentoilováno, vzadu štítky s popisem, E. Grieben byl krajinář a rytec, člen Akademie v Berlíně. S požitkem maloval opuštěné krajiny. Zastoupen v Národní galerii v Berlíně.
1813 -1870

Motiv z pohoří Hunsrück- Gerolstein in der Eifel