#13

František Tavík Šimon

František Tavík Šimon
#13

František Tavík Šimon

608 zobrazení
170 000 Kč
13. 12. 2018 17:00

olej, plátno
rozměr cm
60 x 60
sign. LD T. F. Šimon
vzadu signováno a autroský název
1877 -1942

Starý přístav v Amsterodamu