technika | olej, plátno |
rozměr cm | 60 x 60 |
signatura | sign. LD T. F. Šimon |
stav díla | vzadu signováno a autroský název |
autor | 1877 -1942 |
Starý přístav v Amsterodamu
technika | olej, plátno |
rozměr cm | 60 x 60 |
autor | 1877 -1942 |