zachovalost | na rámu drobné oděrky |
technika | olej, plátno |
rozměr cm | 75 x 88 |
stav díla | restaurováno, velmi pravděpodobně holandská škola |
Na cestě
technika | olej, plátno |
rozměr cm | 75 x 88 |