technika | uhel, plátno |
rozměr | 130 x 150 |
rok | 2013 |
signatura | sign. zezadu Vetengl 2013 |
stav díla | o díle slovy samotného autora: "Zde je můj návrat ke kresbě. Tento obraz je vymyšlený se vším všudy. Opět zde ostře kontrastuje hrob a jeho okolí. Propojuje se zde krajina s hrobem (hrob má řešenou okolní podlahu, která přechází do krajiny), tím spojuji hrob s krajinou. Jemnost a ostrost hranatých tvarů, některé hrany hrobu nejsou vytaženy záměrně. To aby vynikla krása kresby, a aby kresba nevypadala jako technický výkres." |
autor | 1988 |
Vánoce na hřbitově II