zachovalost | na rámu drobná poškození |
rok | 19. století |
technika | olej, plátno |
rozměr | 47 x 63 |
Informace | vzadu nalepen štítek s přípisem: Eduard Svoboda 1815, o obraze se zmiňuje Jan Kollár ve výpočtu slovanských malířů Srdce bol |
autor | 1814-1902 |
Ve chlévě