#12

Eduard Svoboda
(1814 – 1902)

Ve chlévě

Eduard Svoboda (připsáno)
#12

Eduard Svoboda
(1814 – 1902)

Ve chlévě

502 zobrazení
6 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
12. 6. 2019 18:00

na rámu drobná poškození
19. století
olej, plátno
47 x 63
Informace
vzadu nalepen štítek s přípisem: Eduard Svoboda 1815, o obraze se zmiňuje Jan Kollár ve výpočtu slovanských malířů Srdce bol
1814-1902

Ve chlévě