#15

Neznámý autor

Neznámý autor
#15

Neznámý autor

467 zobrazení
35 000 Kč
12. 6. 2019 18:00

olej, plátno
102,5 x 139
Informace
malba zobrazuje starý, antický námět v průběhu dějin umění mnohokrát ztvárněný. Příběh otce, Cimona, který je uvězněn a odsouzen k smrti vyhladověním, a jeho dcery Pero, která mu zachraňuje život tím, že ho při návštěvách kojí, v několika slavných verzích ztvárnil např. Rubens

Caritas Romana