#16

Želmíra Manclová
(1916)

Zátiší

Želmíra Manclová
#16

Želmíra Manclová
(1916)

Zátiší

529 zobrazení
2 000 Kč
12. 6. 2019 18:00

slovenská malířka, vystavovala v Praze v Rubešově galerii roku 1942
1940
sign. LD Manclová 40
olej, plátno
50 x 62
1916

Zátiší