zachovalost | slovenská malířka, vystavovala v Praze v Rubešově galerii roku 1942 |
rok | 1940 |
signatura | sign. LD Manclová 40 |
technika | olej, plátno |
rozměr | 50 x 62 |
autor | 1916 |
Zátiší
rok | 1940 |
technika | olej, plátno |
rozměr | 50 x 62 |
autor | 1916 |