#17

A. Rudolphi

Zátiší s ovocem

A. Rudolphi
#17

A. Rudolphi

Zátiší s ovocem

539 zobrazení
6 000 Kč
12. 6. 2019 18:00

popraskané dřevo rámu
sign. LD A. Rudolphi
olej, plátno
27 x 38

Zátiší s ovocem