Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#11
Neznámý autor
#11
Neznámý autor
453 zobrazení
25 000 Kč
12. 12. 2019 18:00
Výtvarné umění 19. - 21. století (171. aukce)
Aukční katalog
rentoilováno, malba místy sedřena
olej, plátno
201,5 x 112, 5
Madona a sv. Šebestián
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript