zachovalost | chybí textová část plakátu |
technika | litografie |
rozměr | 120 x 79 cm |
rok | 1928 |
stav díla | plakát zvoucí k první výstavě Slovanské epopeje, konané ve velké dvoraně Veletržního paláce 23. září - 31. října 1928 v Praze, restaurováno, literatura:Alphonse Mucha The Complete Posters and Panels, Jack Rennert a Alain Weill, 1984, str. 366/367 |
autor | 1860 - 1939 |