technika | bibliofilie |
stav díla | 10x sign. litografie v příloze R. Kremlička, vyd. L. Bradáč, Praha, 1921, ex. 16/100 na lepším papíře, tisk Kryl a Scotti, celkem 500 výtisků, clpl. převazba, 36s., pův. ob. vevázána, dobrý stav |
autor | 1886 - 1932 |
Karel Kappstein: Umělecká litografie