Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#15
Landing on the moon
#15
Landing on the moon
Coins
377 zobrazení
8 000 Kč
29. 7. 2020 18:00
176. AUKCE - VÝTVARNÉ UMĚNÍ 19. - 21. STOLETÍ
Aukční katalog
Au 999,9/1000, průměr 20,50mm, 3,11g, puncováno
Zlatá medaile
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript