#18

Neznámý autor

Neznámý  autor
#18

Neznámý autor

410 zobrazení
19 000 Kč
29. 7. 2020 18:00

rentoilováno
olej, plátno
93 x 70,5 cm
kolem 18. století

Umučení sv. Sixta