Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#18
Neznámý autor
#18
Neznámý autor
410 zobrazení
19 000 Kč
29. 7. 2020 18:00
176. AUKCE - VÝTVARNÉ UMĚNÍ 19. - 21. STOLETÍ
Aukční katalog
rentoilováno
olej, plátno
93 x 70,5 cm
kolem 18. století
Umučení sv. Sixta
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript