#17

Bedřich Ženíšek
(1872 – 1930)

Pobřeží s kameny

Bedřich Ženíšek
#17

Bedřich Ženíšek
(1872 – 1930)

Pobřeží s kameny

336 zobrazení
6 500 Kč
24. 9. 2020 18:00

olej, plátno
89,5 x 74,5 cm
sign. PD B. Ženíšek
1872 - 1930

Pobřeží s kameny