Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#17
Bedřich Ženíšek
(1872 – 1930)
Pobřeží s kameny
#17
Bedřich Ženíšek
(1872 – 1930)
Pobřeží s kameny
336 zobrazení
6 500 Kč
24. 9. 2020 18:00
Bedřich Ženíšek
Prohlédnout autora
177. AUKCE - VÝTVARNÉ UMĚNÍ 19. - 21. STOLETÍ
Aukční katalog
olej, plátno
89,5 x 74,5 cm
sign. PD B. Ženíšek
1872 - 1930
Pobřeží s kameny
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript