technika | olej, plátno |
rozměr | 60 x 72 cm |
rok | 1965 |
signatura | sign. LD Jar. Fiedler 65 |
autor | 1913 - 1992 |
Núbijská kráska
technika | olej, plátno |
rozměr | 60 x 72 cm |
rok | 1965 |
autor | 1913 - 1992 |