zachovalost | zažloutlý, při okrajích poškozený papír |
technika | heliogravura |
rozměr | 42 x 59,4 cm |
rok | 1927 |
signatura | LD značeno v desce G. Rouault 1927 |
stav díla | soupis Isabelle Rouault: Oeuvre Gravé Rouault, vydáno André Sauret, Monaco 1978, č. 97 |
provenience | sbírka Josefa Floriana, posléze soukromá sbírka Jihlava |
autor | 1871 - 1958 |
Mon Doux Pays, oú etes-vous?